Wyróżnienie e-Gazele Biznesu 2015

Z ogromną radością informujemy naszych klientów, iż po raz kolejny nasze starania zostały docenione. Firma WEB-COM, będąca właścicielem sklepu Asport.pl, została drugi raz z rzędu wyróżniona prestiżową nagrodą e-Gazele Biznesu 2015.

E-Gazele biznesu, co to takiego?

e-Gazele biznesu 2015E-Gazele to ranking firm internetowych, które w ciągu ostatniego roku dynamicznie się rozwinęły. Już ponad 15 lat gazeta Puls Biznesu publikuje ranking „Gazele Biznesu” prezentujący najlepsze małe i średnie firmy. Tym razem po raz pierwszy została zebrana grupa najlepiej rozwijających się firm w branży e-commerce. Założeniem rankingu jest wyróżnienie przedsiębiorstw związanych z polskim handlem internetowym oraz nagrodzenie najlepszych.

Organizatorem rankingu jest Puls Biznesu, a autorem zestawienia jest firma ARC Rynek i Opinia, zajmująca się realizacją projektów dla firm z branży e-commerce. Na liście mogły znajdować się tylko firmy przynoszące zysk. Brano pod uwagę procentowy przyrost obrotów w latach 2013-2014. Trafiliśmy do prestiżowego grona najdynamiczniejszych firm e-commerce.

Rozwój i zadowoleni klienci to nasze główne cele, cieszymy się że kolejny raz zostało to zauważone. Staramy się być pomysłowi i pełni pasji, co w połączeniu z ciężka i wytrwałą praca daje zamierzone efekty już od wielu lat. Z każdym rokiem odnotowujemy wzrost sprzedaży, a co za tym idzie nieustannie powiększamy grono naszych klientów. Chcieliśmy Wam serdecznie podziękować, bo gdyby nie Wy nie udało by się nam tego osiągnąć. Wasze zaufanie i zadowolenie napędza nas do działania.

Podobnie jak w zeszłym roku zostaliśmy docenieni, z czego niezmiernie się cieszymy. Naszym głównym celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, a także wytrwała praca pełna pasji. Co roku jest Was – klientów coraz więcej, a więc to dzięki wam możemy się rozwijać – za co serdecznie dziękujemy

Jeszcze raz, dziękujemy za korzystanie z naszych usług. Bez Was nie było by tego sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.