Firma PowerTraveller specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ładowarek do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych coraz bardziej niezbędnych podczas codziennego życia oraz w podróży.

Misja firmy to zapewnienie każdemu użytkownikowi rozwiązań – czy to w postaci podręcznych akumulatorków czy solarnych ładowarek – mających zlikwidować problemy z zasilaniem osobistych urządzeń.

PowerTraveller dostępny jest już w Polsce, a jedno z urządzeń PT może być Twoje!

Jedna osoba spośród pierwszych 500 fanów polskiego fanpage’a marki PowerTraveller na facebooku otrzyma podręczny zestaw solarny PowerMonkey Explorer.


Ultra pakowny, wytrzymały i wydajny zasilacz PowerMonkey Explorer zawsze jest gotowy na następną przygodę. Zestaw wyposażony jest w baterię słoneczną solar-slave, która pozwala ładować urządzenia elektryczne zawsze i wszędzie. Podczepiany panel słoneczny może być wykorzystywany do ładowania różnorodnych urządzeń elektrycznych (iPhonów, smart phonów, telefonów komórkowych, mp3, iPodów, aparatów i kamer cyfrowych i in.), dzięki czemu zawsze można mieć awaryjny dostęp do energii elektrycznej.

Każdy z 500 fanów ma równe szanse – trzeba tylko zdążyć zajrzeć na stronę facebooka przed 501 fanem 🙂 Nie spóźnij się!

Źródło: ceneria.pl