Internetowy sklep sportowy Asport.pl powstał w roku 2005. Dzięki zaangażowaniu ekipy pasjonatów sportu, bardzo szybko osiągnął on pozycję lidera w sprzedaży artykułów sportowych. Obecnie Asport.pl cieszy się olbrzymim zaufaniem klientów, czego dowodem są liczne certyfikaty i wyróżnienia przyznane temu przedsiębiorstwu.

Naszą główną misją jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości, całkowicie spełniających oczekiwania nawet największych wielbicieli sportu. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki temu nasi klienci otrzymują szeroki asortyment produktów, w którym z pewnością znajdą coś dla siebie. Dzięki rozbudowanej sieci magazynów, większość zamówień w naszym sklepie realizowana jest w ciągu dwudziestu czterech godzin.

W naszej pracy stawiamy na rzetelność i skrupulatność opisów. Każdy prezentowany przez nas produkt posiada szczegółową specyfikację oraz odpowiednie zdjęcie. Wszystkie te elementy umożliwiają klientowi dokładne poznanie cech produktu, zanim dokona on jego zakupu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy uruchomić sklep stacjonarny. Jest to miejsce, w którym można obejrzeć i przymierzyć większość oferowanych przez nas produktów, a doświadczona obsługa chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w zakupie odpowiedniego produktu.

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje również Biuro Obsługi Klienta, z którym można kontaktować się w sprawie zamówień telefonicznych oraz zakupów dokonywanych elektronicznie.

Co można znaleźć w naszej ofercie? Skupiamy się głównie na rolkach i sprzęcie do skatingu. Posiadamy również szeroki wybór akcesoriów biwakowych i turystycznych, sprzętu fitness oraz artykułów przeznaczonych do uprawiania sportów wodnych. W okresie zimowych oferujemy natomiast łyżwy, kaski oraz odzież przeznaczoną do wszelkich aktywności zimowych.

Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom możliwe najniższe ceny. Organizujemy liczne promocje i wyprzedaże, dzięki czemu nasze produkty dostępne są na każdą kieszeń.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie odwiedź nas osobiście. Siedziba sklepu mieści się na ul. Tęczowej 2b w Kozach. Czekamy na Twoją wizytę!


Dane firmy:

Nazwa: Firma Handlowo-Usługowa „WEB-COM” Marcin Rozmus
Adres: 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b
NIP: 937-239-11-25
REGON: 072867533
UE VAT ID: PL 9372391125
Konto bankowe: Bank PKO BP
nr: 31 1020 1390 0000 6302 0362 5415
Ewidencja Dział. Gosp. w Kozach nr: 2328
Główny zakres działalności wg PKD: 47.91.Z (PKD 2007)

Punkt odbioru osobistego:ul. Tęczowa 2b
43-340 Kozy

 

Asport.pl w dniu 25.09.2006 uzyskał Europejski Certyfikat „EURO-LABEL” i jest 1 w Polsce Sklepem Sportowym, który spełnił wszystkie wymagania i kryteria stawiane przez przepisy Europejskie dla sprzedawców internetowych. Wszystkie dane przekazywane do Asport.pl są chronione zarówno od strony prawnej jak i technicznej.

 

Asport.pl jest również znanym sprzedawcą na portalach aukcyjnych takich jak Allegro, eBay, Świstak. W Allegro.pl posiadamy status SUPER SPRZEDAWCY i kilkadziesiąt tysięcy przeprowadzonych transakcji.

Dzięki czemu łatwo możecie Państwo sprawdzić Naszą wiarygodność i solidność poprzez system komentarzy wystawianych po każdej transakcji w portalu allegro. Zobacz więcej