Nowość! Ulubione buty sportowe + rolki? To możliwe!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by jeździć w swoich ulubionych butach sportowych niczym na rolkach – nie musząc dźwigać dodatkowych ciężarów i wyglądać podczas sportu jeszcze bardziej stylowo? Jeśli tak – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to stało się możliwe, a wszystko dzięki innowacji wprowadzonej przez znaną i cenioną skatingową markę Powerslide. Czytaj dalej i poznaj rolki DOOP!

Rolki Doop to konstrukcja unikatowa, której „szkielet” zakłada się właśnie na dowolne buty sportowe. Są to ponadto rolki niesamowicie wygodne i bardzo proste w użytkowaniu, dzięki nim możesz cieszyć się jazdą na rolkach, gdzie i kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota bo będziesz je miał pod ręką.

Praktyczność i wygoda

909019 (3)_bCw_bigTo ich najważniejsze zalety, które są widoczne przede wszystkim w ten sposób, że te rolki możesz swobodnie założyć na własne sportowe obuwie. Dzięki temu będziesz czuć się mega komfortowo podczas jazdy, no bo przecież ulubione adidasy są do Twojej stopy idealnie dopasowane czyż nie? Nie musisz zatem martwić się o jakiekolwiek otarcia tudzież podrażnienia. Ponadto nie ważą tyle co tradycyjne rolki, dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej rolki Doop przenosić. Zajmą też mniej miejsca, jeśli chodzi o ich przechowywanie. Buty na zmianę? Zapomnij, teraz już nie będą potrzebne.

Koniec z problemem doboru rolek!

Powstrzymywałeś się od zakupu rolek z obawy, że będą nieodpowiednio dopasowane? A może kształt Twoich stóp jest nietypowy bądź niesymetryczny i nigdy nie mogłeś znaleźć odpowiednich rolek? Ten szkielet eliminuje ten problem – tym bardziej, że rolki Doop są regulowane.

Używasz wkładek ortopedycznych i chcesz pośmigać na rolkach? Żaden problem, dzięki tej innowacji od Powerslide to w końcu jest możliwe!IMG_18211

Ponadto rolki te są wyposażone w klamrę i pasek z rzepem, dzięki którym będą stabilni i mocno trzymać stopę przy równoczesnym unieruchomieniu stawu. Nie musisz się obawiać skręcenia kostki, a jazda będzie naprawdę komfortowa. By było jeszcze przyjemniej – miejsca stykające się ze skórą są w tych modelach wyłożone miękkimi panelami wzbogaconymi o warstwę oddychającej siateczki.

Lubisz się wyróżniać?

W takim razie rolki Doop tym bardziej są dla Ciebie! Ten hit i nowość na rynku znajdziesz oczywiście w naszej asportowej ofercie- zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.