Namiot plażowy, czyli sposób na plażową prywatność

Czy na plaży potrzebny jest namiot? Okazuje się, że tak. Ma to wiele wspólnego z tym, że letni krajobraz, jaki można zastać na nadmorskich wybrzeżach, to spory tłum ludzi, którzy chcą zażyć odpoczynku w promieniach słońca i z morską bryzą w powietrzu. Jednak nie każdy ma ochotę dzielić prywatny odpoczynek z przypadkowymi sąsiadami. Dla tych, którzy cenią sobie prywatność, jest na szczęście idealne rozwiązanie: parawan, który w razie potrzeby można uczynić nawet dającym cień namiotem.

Namiot plażowy i jego szereg zalet

Oczywiście, nad morze jedziemy po to, by wylegiwać się na słońcu i korzystać z tego, co oferuje nam nadmorska przyroda. Jednak z rozpieszczających, słonecznych promieni trzeba korzystać rozsądnie – i właśnie dlatego, by mieć okazję uniknąć zbyt silnych promieni, warto wybrać się nad morze ze specjalnym namiotem. Ochroni on zresztą swoich użytkowników nie tylko przed zbyt silnymi promieniami słońca, ale także spojrzeniami okolicznych plażowiczów albo spacerowiczów. Ale i to nie wszystko – kolejne zalety plażowego namiotu wynikają z jego konstrukcji.

Namiot plażowy, parawan samorozkładający MISTRAL niebiesko-srebrny Nuui Namiot plażowy,
parawan
samorozkładający
MISTRAL
niebiesko-srebrny
Nuui
89.00 zł
54.90 zł
Parawan, namiot plażowy LAZIO niebieski Meteor Parawan, namiot
plażowy LAZIO
niebieski Meteor
78.40 zł
59.99 zł
Parawan, namiot plażowy NIMBUS czerwony Spokey Parawan, namiot
plażowy NIMBUS
czerwony Spokey
85.00 zł
69.99 zł
Namiot plażowy, parawan CLOUD II niebieski Spokey Namiot plażowy,
parawan CLOUD II
niebieski Spokey
94.99 zł
72.99 zł

Namiot plażowy to przydatne akcesorium, które dopiero na miejscu przeznaczenia montuje się w odpowiedni sposób. Podczas drogi na plażę jest niedużym i nadzwyczaj lekkim bagażem – nawet jego stelaż jest wykonany z lekkiego tworzywa. Z kolei materiał rozpięty między prętami stelaża to tkanina:

  • odporna na wodę,
  • nieprzepuszczająca podmuchów wiatru (podmuchów, które na piaszczystej plaży wiążą się także z tym, że piasek może zacząć atakować plażowiczów). J

Jak nietrudno sobie wyobrazić, rozbijając taki namiot na plaży, zyskuje się przytulne schronienie, w którym można spokojnie się zaszyć i korzystać z tych okoliczności nadmorskiego wypoczynku, które wydają nam się pożądane. Ta wspomniana już lekkość tworzyw namiotu nie powinna jednak wprowadzać w błąd – takie schronienie jest także bardzo wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia, sporządzane z tkaniny, która nie ulegnie przetarciu, na przykład wskutek regularnego składania i rozkładania. Namiot plażowy, który można szybko rozbić w dowolnym miejscu, to idealny towarzysz letniego wypoczynku, będzie podróżował ze swoimi właścicielami od kurortu do kurortu, wszędzie dbając o ich komfort.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.