Mikołajki na sportowo! Zobacz, co warto dorzucić do prezentu!

Jest taka pora roku, która każdemu kojarzy się z prezentami – tym, którzy je dostają i tym, którzy szukają idealnych podarunków. Mowa oczywiście o schyłku kalendarzowego roku i o wypadających w tym ostatnim miesiącu okazjach. Ten prezentowy sezon otwierają Mikołajki – 6 grudnia każdy może spodziewać się miłego podarunku. Do tego ofiarodawcy czasu muszą zdecydować, co znajdzie się w takim upominkowym zestawie. Pole do manewru jest szerokie, dlatego łatwo wpaść w labirynt zakupowych dylematów.

A może ze sportowym akcentem?

Prezenty mikołajkowe często dopełnia się jakimiś słodkimi przysmakami – ale to oczywiście tylko jedna z dostępnych możliwości. Rolę uzupełniającego drobiazgu może też odegrać coś innego – jakiś rodzaj praktycznego akcesorium, które ma szansę sprawić przyjemność obdarowanemu, a nawet oddać mu pewną konkretną przysługę. Przykładowo, osoba dbająca o linię i przywiązana do sportowego hobby, na pewno znacznie bardziej ucieszy się z konkretnego przedmiotu, nawiązującego do ulubionych aktywności tej osoby.

Mogą to być na przykład:

  • nowe gogle pływackie, które umilą zimowe wizyty na krytym basenie
  • akcesoria do ćwiczeń fitness, które zmotywują do utrzymania formy zimową porą.

Żeby podjąć odpowiednią decyzję, warto znać preferencje obdarowywanej osoby – znając jej przyzwyczajenia i sympatie, łatwo znaleźć znaczący drobiazg, który będzie idealnym uzupełnieniem grudniowego prezentu. Jeśli planuje się trafnie obdarować zapalonego łyżwiarza, można śmiało rozpocząć poszukiwania prezentowego dodatku wśród asortymentu skarpet do skatingu. Dzięki takiemu podarunkowi można okazać troskę i jednocześnie szczerze życzyć udanych, długich przejażdżek po zamarzniętej tafli lodowiska.

Pomysł na sportowy prezent na święta

Sama pora roku także może dostarczyć cennych podpowiedzi autorowi podarunkowego zestawu. W chłodniejszej porze roku tęskni się przede wszystkim za ciepłem i komfortem – a te zapewnia profesjonalna, sportowa odzież. Jeśli mowa o uzupełnieniu mikołajkowego upominku, warto skupić się na niedużych, ale bardzo przydatnych odzieżowych akcesoriach. Można zdecydować się na uzupełnienia dla codziennego stroju – na przykład parę estetycznych, wytrzymałych i praktycznych rękawic, ale równie dobrze można poszukać ciepłych, sportowych czapek i kominów. Znając zaś zamiłowanie przyszłego właściciela do zimowych sportów, można sprezentować mu na przykład kominiarkę, która przyda się nie tylko podczas niezobowiązujących spacerów wśród ośnieżonego krajobrazu, ale też podczas szusowania po ośnieżonym stoku.

Ciężarek żeliwny HANTELEK pokryty neoprenem CK05 KASTET PINK 0.5 KG HMS Ciężarek żeliwny
HANTELEK pokryty
neoprenem CK05
KASTET PINK 0.5 KG
HMS
6.99 zł
6.00 zł
Obciążenie bitumiczne, talerz 1,25kg Meteor Obciążenie
bitumiczne, talerz
1,25kg Meteor
6.99 zł
Obciążenie żeliwne A2643 0,5kg Axer Obciążenie
żeliwne A2643 0,5kg
Axer
9.90 zł
6.99 zł
Hantel, ciężarek żeliwny pokryty winylem 0,75 kg HMS Hantel, ciężarek
żeliwny pokryty
winylem 0,75 kg HMS
8.90 zł
7.50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.