Było tyle gonienia, że hej! Czyli podsumowanie biegowego pikniku Goniacka 2017 w Białce Tatrzańskiej.

W ostatni weekend wakacji sporo się działo w Białce Tatrzańskiej! W ramach wielkiego pikniku biegowego Goniacka setki biegaczy uczestniczyło w sportowej rywalizacji, aż wszystkim udzieliły się niesamowite emocje. To wszystko w malowniczych okolicznościach tatrzańskiej panoramy i podhalańskiego folkloru!

Biegacze górscy z całej Polski oraz Słowacji mieli okazji zmierzyć się na wielu dystansach oraz poziomach trudności, w tym m.in. miał miejsce:

  • Bieg o Cyrpok Kotelnicy na dystansie 5 km,

  • 8-kilometrowa poniewierka Góralsko Wycierucha

  • 800 metrowa Wycierucha dla Smarkocy.

Niemałym zainteresowaniem cieszyły się także Dycha cy nie Dycha, Goniacka het na Grapę (21 km), Bieg Ziajoka o Cyrpok Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska (42 km) oraz Rombanica na Pół Setki (52 km) – w których to tak naprawdę bez względu na wynik każdy wygrał, bo rywalizowanie na tle panoramy Tatr w tak przyjaznej i wyjątkowej atmosferze już samo w sobie jest niesamowitym przeżyciem. Tutaj każdy miał okazję sprawdzić swoje możliwości, zmierzyć się ze swoimi słabościami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się, że jako oficjalny partner festiwalu biegowego mogliśmy stać się częścią tak wspaniałego wydarzenia. Tak naprawdę żadne słowa nie są w stanie oddać tego, co się działo podczas tego tatrzańskiego i biegowego zarazem weekendu. Zachęcamy jednak do przejrzenia galerii poniżej, która mówi sama za siebie!

To co, widzimy się za rok?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.