Jak być fit? Proste pytanie – prosta odpowiedź!

Myśl o życiu w stylu fit może wydawać się zniechęcająca, ale wygrana jest tego warta. Poniżej przedstawiamy proste kroki, które należy podjąć, aby wejść na ścieżkę, która prowadzi do bycia piękniejszym i zdrowszym.

Zmiana właściwego myślenia

Opracuj właściwą postawę. Umysł może nie być mięśniem, ale nadal jest niewiarygodnie silny i może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu. Życie fit to maraton, a nie sprint i wymaga wprowadzenia zmian w całym stylu życia.

Nie podchodź do tego tematu z myślą, że możesz zrezygnować z wprowadzonych zmian, gdy osiągniesz idealny cel lub znowu ryzykujesz, że znowu pogarszasz swoje złe nawyki. Bycie fit powinno oznaczać włączenie pewnych zmian do Twojego życia na stałe.

Rower Magnetyczny JIVE Czerwony  SPOKEY Rower Magnetyczny
JIVE Czerwony
SPOKEY
499.00 zł
439.00 zł
Ciężarek żeliwny HANTELEK pokryty neoprenem CK05 KASTET PINK 0.5 KG HMS Ciężarek żeliwny
HANTELEK pokryty
neoprenem CK05
KASTET PINK 0.5 KG
HMS
6.99 zł
6.30 zł
Hantel, ciężarek żeliwny, neoprenowy 0,5 kg różowy HMS Hantel, ciężarek
żeliwny, neoprenowy
0,5 kg różowy HMS
6.30 zł
Obciążenie bitumiczne, talerz 1,25kg Meteor Obciążenie
bitumiczne, talerz
1,25kg Meteor
6.99 zł

Śledź swój postęp i bądź dumny z drobnych sukcesów.

Dobrym pomysłem jest założenie „dziennika fit”, aby można było śledzić, kiedy zacząłeś, co robisz i jak długo. Można również zapisywać, co jesz każdego dnia. Może się okazać, że gdy musisz pisać, czy korzystałeś z przekąsek, czy nie, może być mniej skłonny do zjedzenia przekąski.

Nie myśl, że tylko dlatego, że zaliczyłeś jedną porażkę, możesz rzucić to wszystko i zrezygnować z celu. Nie zniechęcaj się, jeśli przestaniesz się odchudzać lub przestań ćwiczyć mięśnie. Pamiętaj, że takie chwile są normalne.

System nagród.

Ustal sobie cel dla siebie, a następnie sam zdecyduj się na nagrodę. Wybierz rzecz, której naprawdę chcesz lub coś, co naprawdę chcesz zrobić.

Na przykład umów się z samym sobą, że jeśli będziesz biegał przez 30 minut każdego dnia, możesz kupić tę upatrzoną skakankę lub nowe kije golfowe, na którymi patrzyłeś od wielu tygodni.

Znajdź kogoś do towarzystwa

Łatwiej jest osiągnąć cele, gdy ktoś będzie ci towarzyszył. Możesz nawet zebrać grupę ludzi i będziecie mieć wspólny harmonogram.

Możecie złożyć się po 10 zł na ten cel, a osoba, która osiągnie najwięcej w określonym czasie wygra te pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.