Asport.pl wyróżniony jako „Dobra Marka – Jakość. Zaufanie. Renoma”

Z radością pragniemy poinformować wszystkich czytelników bloga, Klientów naszego sklepu oraz wszelkich sympatyków marki Asport.pl, że zostaliśmy niedawno wyróżnieni prestiżowym odznaczeniem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Została doceniona nasza pasja, zauważony profesjonalizm oraz rzetelność. Dzięki temu po raz kolejny możemy z dumą podkreślić, że owszem – niezmiennie pozostajemy na szczycie polskiej branży sportowej.

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN wyróżniała nasz sklep tym prestiżowym odznaczeniem – jednak godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to nie tylko nasza zasługa. Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim – wszystkim naszym Klientom, bo to oni nas inspirują do tego, by każdego dnia zwyczajnie „chciało się” i „dało się.

DM 2016 logo_300 dpi

To dla nas wielka radość, że udało się nam dołączyć do oficjalnego grona najsilniejszych marek na rodzimym rynku. Cieszymy się, że nasze doświadczenie, bogaty asortyment i współpraca z renomowanymi producentami w branży doprowadziły nas do tego miejsca, a równocześnie zapewniamy – że „na laurach nie spoczniemy” i nadal będziemy starać się rozwijać naszą markę i bezustannie podnosić jakość oferowanych przez nas usług.

Ufamy, że stawianie przez nas potrzeb Klienta na pierwszym miejscu jest widoczne na każdym kroku procesu zakupowego – od wejścia na stronę po obsługę posprzedażną. Tę radosną informację zakończymy słowami założyciela i prezesa marki Marcina Rozmusa:

Odznaczenie „Dobra Marka” to dla nas spore wyróżnienie oraz radość, że nasza marka jest doceniana zarówno przez naszych partnerów biznesowych, jak też przez klientów. Co więcej Asport.pl ciągle się rozwija, nieustannie poszerza swoją ofertę, udoskonala metody realizacji swoich celów. Korzystając z okazji w imieniu całego zespołu, pragnę podziękować za okazane zaufanie przede wszystkim właśnie naszym Klientom – to dla Was każdego dnia chcemy stawać się lepsi w tym, co robimy.

Dziękujemy!

Zespół Asport.pl

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.